Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso
| Wi-Fi | Πάρκινγκ Υπηρεσία παρκαδόρου | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso Σάο Πάολο 40 τ.μ., που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Tenente Siqueira Campos, μπορούν να χαλαρώσουν στη βεράντα. Με χρέωση 30 BRL την ημέρα αυτό το διαμέρισμα προσφέρει ιδιωτική στάθμευση που βρίσκεται στον χώρο
Το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 200 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Paraíso και μόλις 1 χλμ. από το Μουσείο Itau Numismatica Herculano Pires. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια. Το Πολιτιστικό Κέντρο Banco do Brasil του Σάο Πάολο απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso.
Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι, βεράντα και σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.
Το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, μαγειρικά σκεύη. Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Κονγκόνας βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά από αυτό το κατάλυμα. Στους επισκέπτες προσφέρονται σάουνα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Edifício Itália3,5 χλμ.
- MAM - Modern Art Museum1,9 χλμ.
- Clinicas Hospital and Medicin University3,8 χλμ.
- Patio Higienopolis Shopping Mall4,2 χλμ.
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)2,3 χλμ.
- Downtown Sao Paulo3,4 χλμ.
- Abril Theater2,6 χλμ.
- Obelisco1,8 χλμ.
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion1,8 χλμ.
- Julio Prestes Station4,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο9 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Σιδηροδρομικός Σταθμός Julio Prestes4,8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Σνακ Μπαρ
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Σάουνα
- Κέντρο γυμναστικής
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία παρκαδόρου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Παράθυρα με ηχομόνωση
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso αποτελεί 56$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso;
Το το διαμέρισμα Saint Lawrence - 30M Metro Paraiso παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.